Ogłoszenia duszpasterskie

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Trzydziesta DRUGA niedziela zwykła

 

  1. Jutro Święto Niepodległości – 101. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy do wspólnego świętowania:

O godz. 9.30 Msza św. pod przewodnictwem Jego Eminencji ks. abp. Wojciecha Polaka w Bazylice Prymasowskiej. Po jej zakończeniu uroczystości na placu Prymasa Mikołaja Trąby. W programie obchodów odbędą się specjalne akcje i konkurs oraz koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej Gniezno.eu.

W imieniu Wójta Gminy Gniezno zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych z zespołem Akustyczna Radiostacja, 11 listopada o godz. 15.30 w świetlicy wiejskiej w Mnichowie. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wywieszenia biało-czerwonych barw.

  1. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w środę, 13 listopada, na godz. 20.00.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we wtorek 12 listopada po wieczornych mszach św.
  3. W kinie Helios wyświetlany będzie film „Nieplanowane”. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym.
  4. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne – składamy serdeczne „Bóg zapłać”! Dziękujemy też za kwiaty do ołtarza oraz odzież i obuwie dla potrzebujących.
  5. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Kaczkę i Krystynę Podolską-Blejwas; polecajmy Ich i wszystkich zmarłych miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek

 

 

Gniezno, 10 listopada 2019.


Copyright © 2018 Parafia św. Wawrzyńca Gniezno. All Rights Reserved.