Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
Start Archiwum SL Turniej tenisa stołowego.

VII Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza i Księży Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Tenisie Stołowym – Głębokie 2012

Ministranci i lektorzy Dekanatu Gniezno I wzięli udział w VII Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza i Księży Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Tenisie Stołowym, które odbyły się 22.09.2012 r. w hali sportowej na terenie Gospodarstwa Rolnego p. Aleksandra Kujawskiego w Głębokiem (Parafia p.w. Św. Mikołąja w Sławnie). Wśród uczestników rozgrywek nie zabrakło również reprezentantów Parafii p.w. Św. Wawrzyńca, którzy godnie bronili naszych barw.

W grupie ministrantów młodszych Jacek Nowak zdobył zaszczytne 7. miejsce, natomiast wśród lektorów Karol Bartkowiak odpadł z rywalizacji po zaciętej walce i zajął miejsce w drugiej dziesiątce zawodów.

W rozgrywkach udział wzięło ponad 60 uczestników z terenu Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Oprócz parafii p.w. Św. Wawrzyńca, Dekanat Gniezno I reprezentowali ministranci, lektorzy i księża z Parafii p.w. Chrystusa Wieczystego Kapłana w Gnieźnie oraz NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie. Mecze rozgrywane były zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Gospodarze turnieju zadbali o przyjęcie uczestników, dla których przygotowano obiad i słodki poczęstunek. Nie zabrakło też nagród dla zwycięzców, których uhonorowano pamiątkowymi pucharami, a wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy.

Całemu turniejowi towarzyszył duch zdrowego współzawodnictwa, ale przede wszystkim atmosfera przyjaźni i radości ze spędzonego wspólnie czasu. Wszyscy niecierpliwie czekają już na kolejne, ósme już Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza i Księży Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Tenisie Stołowym.

(Hubert)

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday57
mod_vvisit_counterYesterday657
mod_vvisit_counterThis week57
mod_vvisit_counterLast week5886
mod_vvisit_counterThis month26980
mod_vvisit_counterLast month27835
mod_vvisit_counterAll days1648236

We have: 21 guests online
Your IP: 54.196.110.222
 , 
Today: Maj 27, 2018

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne