Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks
Start

W dniu 16 marca grupa ministrantów z naszej parafii wzięła udział w III Prymasowskim Turnieju Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło kilkanaście drużyn z różnych parafii Gniezna i nie tylko. Nasi chłopcy dzielnie walczyli w turnieju. Zaliczyli na swoim końcie remis i przegraną ale należy tu wsponieć, że również jedno ze spotkań zakończyło się sukcesem. Cały turniej przebiegał w radosnej atmosferze i widać, że zimowa przerwa wszystkim się już znudziła. Chociaż nie udało się przejść do nastepnej fazy rozgrywek zawodnicy zostali uchonorowani pamiątkowymi medalami. Naszą parafię dzielnie reprezentowali: Jacek (kapitan drużyny), Paweł (strzelec gola), Szymon (bramkarz), Mateusz, Janek, Marcin, Mateusz, Sławek, Mikołaj, Tomek, Krzysiu, Łukasz. Gratulujemy wspaniałego udziału.

 

Oto klika zdjęć przedstawiających naszych zawodników w akcji oraz z rozdania medali.

dyplom turniej 2013

 

 

 

Oto fragment wygranego meczu. Zwróćmy uwagę na zacięta walkę, poświęcenie graczy oraz na wspaniały doping płynący z trybun.

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday133
mod_vvisit_counterYesterday1471
mod_vvisit_counterThis week5950
mod_vvisit_counterLast week6363
mod_vvisit_counterThis month18824
mod_vvisit_counterLast month36491
mod_vvisit_counterAll days1612245

We have: 42 guests online
Your IP: 54.81.117.119
 , 
Today: Kwi 21, 2018

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne