Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund
Start

W dniu 16 marca grupa ministrantów z naszej parafii wzięła udział w III Prymasowskim Turnieju Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło kilkanaście drużyn z różnych parafii Gniezna i nie tylko. Nasi chłopcy dzielnie walczyli w turnieju. Zaliczyli na swoim końcie remis i przegraną ale należy tu wsponieć, że również jedno ze spotkań zakończyło się sukcesem. Cały turniej przebiegał w radosnej atmosferze i widać, że zimowa przerwa wszystkim się już znudziła. Chociaż nie udało się przejść do nastepnej fazy rozgrywek zawodnicy zostali uchonorowani pamiątkowymi medalami. Naszą parafię dzielnie reprezentowali: Jacek (kapitan drużyny), Paweł (strzelec gola), Szymon (bramkarz), Mateusz, Janek, Marcin, Mateusz, Sławek, Mikołaj, Tomek, Krzysiu, Łukasz. Gratulujemy wspaniałego udziału.

 

Oto klika zdjęć przedstawiających naszych zawodników w akcji oraz z rozdania medali.

dyplom turniej 2013

 

 

 

Oto fragment wygranego meczu. Zwróćmy uwagę na zacięta walkę, poświęcenie graczy oraz na wspaniały doping płynący z trybun.

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday569
mod_vvisit_counterYesterday1704
mod_vvisit_counterThis week3744
mod_vvisit_counterLast week7571
mod_vvisit_counterThis month21514
mod_vvisit_counterLast month21509
mod_vvisit_counterAll days1526097

We have: 52 guests, 1 bots online
Your IP: 54.234.45.10
 , 
Today: Sty 23, 2018

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne

xxx55836672