Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz
Start

W dniu 16 marca grupa ministrantów z naszej parafii wzięła udział w III Prymasowskim Turnieju Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło kilkanaście drużyn z różnych parafii Gniezna i nie tylko. Nasi chłopcy dzielnie walczyli w turnieju. Zaliczyli na swoim końcie remis i przegraną ale należy tu wsponieć, że również jedno ze spotkań zakończyło się sukcesem. Cały turniej przebiegał w radosnej atmosferze i widać, że zimowa przerwa wszystkim się już znudziła. Chociaż nie udało się przejść do nastepnej fazy rozgrywek zawodnicy zostali uchonorowani pamiątkowymi medalami. Naszą parafię dzielnie reprezentowali: Jacek (kapitan drużyny), Paweł (strzelec gola), Szymon (bramkarz), Mateusz, Janek, Marcin, Mateusz, Sławek, Mikołaj, Tomek, Krzysiu, Łukasz. Gratulujemy wspaniałego udziału.

 

Oto klika zdjęć przedstawiających naszych zawodników w akcji oraz z rozdania medali.

dyplom turniej 2013

 

 

 

Oto fragment wygranego meczu. Zwróćmy uwagę na zacięta walkę, poświęcenie graczy oraz na wspaniały doping płynący z trybun.

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday458
mod_vvisit_counterYesterday614
mod_vvisit_counterThis week3504
mod_vvisit_counterLast week3516
mod_vvisit_counterThis month13974
mod_vvisit_counterLast month31298
mod_vvisit_counterAll days1666528

We have: 85 guests, 1 bots online
Your IP: 54.162.227.37
 , 
Today: Cze 21, 2018

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne