Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
Start Aktualności ŚDM 2016 Niedziela wolontariatui ŚDM 2016

Dnia 6 września w naszej parafii odbyła się druga już niedziela wolontariatu uwieńczona wieczornym czuwaniem. W świątyni zgromadzili się przedstawiciele różnych stanów, płci i wieku z całej diecezji. Nie zabrakło również osób należących do sekcji ''Bilet dla brata", którzy stworzyli możliwość zakupienia przeróżnych gadżetów. Dziękujemy zespołowi "Siewcy Miłosierdzia", którzy po raz kolejny postanowili uwielbiać z nami Pana! Już za miesiąc, dnia 4 października zapraszamy na kolejne spotkanie podczas którego odbędzie się różaniec w różnych językach świata przygotowany przez naszych wolontariuszy. Wszystkich, którzy szukają wspólnoty i chcieliby włączyć się w przygotowanie na Światowe Dni Młodzieży z naszą parafią zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocą strony internetowej 

https://www.facebook.com/wolontariat.sw.wawrzyniec.sdm

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday821
mod_vvisit_counterYesterday1119
mod_vvisit_counterThis week3410
mod_vvisit_counterLast week6729
mod_vvisit_counterThis month23013
mod_vvisit_counterLast month36491
mod_vvisit_counterAll days1616434

We have: 28 guests online
Your IP: 54.224.100.134
 , 
Today: Kwi 25, 2018

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne